Wystarczy przyjść do naszego salonu i poinformować jakie zdjęcie jest potrzebne. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni i znają wytyczne dotyczące zdjęć do poszczególnych dokumentów urzędowych. Otrzymasz niezbędne wskazówki jak się przygotować do zdjęcia i w jaki sposób do niego zapozować, aby spełniało wszystkie wymogi. Co ważne, takie zdjęcia wykonujemy od ręki. Czas oczekiwania na zdjęcie wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut. Oferujemy też przekazanie zdjęć na nośniku elektronicznym, co będzie bardzo przydatne w przypadku składania na przykład wniosku o wydanie dowodu osobistego.

Zdjęcie do dowodu

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji musi być przede wszystkim aktualne. Przez aktualność rozumie się wykonanie zdjęcia nie wcześniej niż 6 miesięcy przed składaniem wniosku o dowód. Ponadto, określone zostały szczegółowe parametry dotyczące takiego zdjęcia. Twarz powinna zajmować mniej więcej 70-80 % zdjęcia i cała głowa musi być widoczna na fotografii. Niedopuszczalne jest pozowanie do takiego zdjęcia w nakryciu głowy lub w ciemnych okularach. Na szczęście nasi klienci nie muszą o tym pamiętać. Fotograf o wszystkim na bieżąco informuje. Zdjęcia wykonujemy na wysokiej jakości papierze.

Zdjęcie do paszportu

Jego aktualność ma takie same wytyczne jak zdjęcie do dowodu. Szczegółowe parametry są jednak trochę inne. Wymiary zdjęcia to – szerokość 35 mm i wysokość 45 mm. Fotografowana osoba powinna patrzeć na wprost i unikać przechylenia głowy w którąkolwiek ze stron. Takie zdjęcia są odrzucane przez urzędy. Twarz musi być na środku. Korzystając z naszych usług masz pewność, że twoje zdjęcie będzie miało wymagane ustawowo parametry, odpowiednio wysoką jakość i rozdzielczość.

Zdjęcie do prawa jazdy 

Ma wymagane wymiary takie same jak zdjęcie do paszportu – 35×45 mm. Wymaga się aby było kolorowe. Aktualność to 6 miesięcy wstecz. Na fotografii do prawa jazdy wymagana jest widoczna cała głowa i wizerunek widoczny nie niżej niż do części górnej naszych barków. Fotograf w naszym studio nie pozwoli, abyś opuścił naszą firmę ze zdjęciem, które by nie spełniało wymogów urzędowych. Gwarantujemy, że nasze usługi są zgodne z rozporządzeniami, a zdjęcia wykonujemy w wysokiej jakości.

Zdjęcie do legitymacji studenckiej

Twarz osoby fotografowanej skierowana prosto w obiektyw. Nie mrużymy i nie zamykamy oczu. Ponadto, ważne jest, aby nie przechylać, ani nie obracać głowy. Nie musimy odkrywać uszu. Nie ma to znaczenia. Natomiast brwi koniecznie muszą być widoczne na zdjęciu do legitymacji studenckiej. Nasz fotograf z pewnością zadba o to, aby wszystkie wskazane wyżej wymogi zostały spełnione. Zdjęcie do legitymacji zostanie wykonane w jednolitym oświetleniu. W efekcie tego będzie ono pozbawione cieni i wszelkich innych zbędnych elementów.

Zdjęcie do dyplomu 

Musi spełniać standardy podobne do tych dotyczących zdjęć do dokumentów urzędowych (na przykład dowód osobisty lub paszport). Zdjęcie do dyplomu ma mieć format 35x45mm. Od opisanych powyżej zdjęć różni się z pewnością tym, że inne będzie ułożenie naszej głowy. Fotograf poinformuje nas, że powinniśmy się ustawić się tak, aby wykonana przez niego fotografia ukazywała głowę z lewego półprofilu. Na zdjęciu widoczne będzie nasze lewe ucho. Nasz fotograf używa do tego profesjonalnego sprzętu i pilnuje, aby zdjęcie było zrobione zgodnie z wymogami.

Zdjęcie do CV

Tak naprawdę nie ma konkretnych wymagań odnośnie takich zdjęć. Istnieje jednak kilka reguł zwyczajowych, które wskażą co wypada, a czego nie. Warto przed wizytą u fotografa prześledzić informacje zamieszczone w internecie na ten temat i zastanowić się, jaki efekt chcemy docelowo uzyskać. Przeważnie osoby fotografowane decydują się na zdjęcie podobne do dyplomowego. Nasz strój zależeć będzie oczywiście od profesji o którą się będzie ubiegać. Nasz fotograf zawsze z chęcią doradzi nam jak będziemy wyglądać najkorzystniej. Korzystając z naszych usług, możesz mieć pewność, że twoje zdjęcia będą wyglądały profesjonalnie.

 Źródło: ABfoto.pl

Pozycjonowanie stron Warszawa

Comments are closed.

You may also like